Dziewczęta dwukrotnie v-ce mistrzyniami powiatu
25 i 26 września uczniowie naszej szkoły reprezentowali naszą placówkę na Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sępólnie Krajeńskim. Dziewczęta kl. 4-6 oraz 7-8 rozegrały po 3 mecze. Jeden przegrały i dwa wygrały. Tym samym zarówno młodsze, jak i starsze dziewczyny zajęły 2. miejsce w mistrzostwach powiatu. Chłopcy kl. 7-8 rozegrali również 3 mecze, jednak wszystkie przegrali, więc zajęli 4. miejsce.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!