Logo SP w Wąwelnie

Dziewczęta dwukrotnie v-ce mistrzyniami powiatu

Ocena 0/5

25 i 26 września uczniowie naszej szkoły reprezentowali naszą placówkę na Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sępólnie Krajeńskim. Dziewczęta kl. 4-6 oraz 7-8 rozegrały po 3 mecze. Jeden przegrały i dwa wygrały. Tym samym zarówno młodsze, jak i starsze dziewczyny zajęły 2. miejsce w mistrzostwach powiatu. Chłopcy kl. 7-8 rozegrali również 3 mecze, jednak wszystkie przegrali, więc zajęli 4. miejsce. 

Galeria zdjęć

01_IMG-20240926-WA0004 02_IMG-20240926-WA0005 03_IMG-20240926-WA0003 04_IMG-20240926-WA0006 05_IMG-20240926-WA0007 06_IMG-20240926-WA0009 07_IMG-20240926-WA0010 08_IMG-20240926-WA0011 09_IMG-20240926-WA0012 10_IMG-20240926-WA0013 11_IMG-20240926-WA0014 12_IMG-20240926-WA0015 13_IMG-20240926-WA0018 14_IMG-20240926-WA0017 15_IMG-20240926-WA0019 16_IMG-20240926-WA0020 17_IMG-20240926-WA0021 18_IMG-20240926-WA0001
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności