Rekolekcje szkolne
W dniach 27-29 maja w naszej szkole odbyły się rekolekcje, które poprowadził ks. Jan ze Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny w Górce Klasztornej. Tematem spotkań była miłość Pana Boga, który zna każdego z nas po imieniu, kocha wszystkich jednakowo i zawsze przebacza nasze grzechy. Ksiądz rekolekcjonista aktywnie angażował uczniów poprzez odgrywanie scenek z życia Maryi i św. Józefa, wspólny śpiew oraz chwilę refleksyjnej modlitwy. Ostatniego dnia rekolekcji uczniowie uczestniczyli we mszy świętej oraz nabożeństwie majowym w kościele.
T. Grolewska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!