"Ruch to zdrowie" - wycieczka grup 0a i 0b do parku rozrywki "Grinlandia" w Lisim Ogonie
Nareszcie nastał ten wyczekiwany dzień - 18 czerwca - wyjazd do parku rozrywki! Wszystkie przedszkolaki z ogromną niecierpliwością czekały na wycieczkę, której celem była nie tylko świetna zabawa, ale również rozwój ruchowy, ćwiczenie sprawności i orientacji przestrzennej oraz kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie czy budowanie relacji rówieśniczych. Po wejściu do parku, wszystkim dzieciom zabłysły oczy, a powodem tej radości były: labirynty, zjeżdżalnie, dmuchane zamki, basen z kulkami, tory przeszkód. Po wysłuchaniu zasad bezpiecznego korzystania z urządzeń parku, dzieci z ochotą ruszyły w wir zabawy. Nie zabrakło również malowania buziek oraz kolorowych tatuaży. Głośnym i radosnym śmiechom nie było końca. Mała przerwa na pyszny obiadek, pozwoliła zregenerować siły naszym przedszkolakom. Wspaniałe atrakcje sprawiły, że czas przeznaczony na zabawę, szybko minął… Wszyscy zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola, gdzie oczekiwali na nas rodzice. To był piękny dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci…
wychowawczynie gr. 0a i 0b
Agnieszka Szydłowska i Klaudia Bajor

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!