"Sprzątamy dla Polski"
4 października 2024 r. wolontariusze naszej szkoły wraz z opiekunami wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątamy Dla Polski”. Celem przedsięwzięcia jest promowanie postawy odpowiedzialności społecznej, patriotyzmu oraz troski o środowisko naturalne. Wolontariusze z wielkim zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy posprzątali zanieczyszczone zielone tereny naszej miejscowości.
Organizatorem inicjatywy jest Fundacja „Sprzątamy Dla Polski”.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!