Sukces dziewcząt w piłce nożnej
6 maja 2026 r. w Bydgoszczy odbyły się ćwierćfinały kujawsko-pomorskich igrzysk młodzieży szkolnej w piłce nożnej. Dziewczęta z naszej szkoły dumnie reprezentowały powiat sępoleński. Pokazały wysoki poziom sportowy, zaangażowanie i ducha fair play. Pokonały zawodniczki z Inowrocławia (3:0), uległy reprezentantkom z Tucholi (0:2) oraz z Nakła (0:1). Tym samym nasze dziewczęta zajęły II miejsce.
Skład drużyny: J. Belter, K. Musiał, M. Raźna, O. Śniegowska, A. Wanderska, N. Bajno, A. Buraczewska, J. Buraczewska, M. Gregorczyk, A. Kistowska.
Gratulujemy naszym zawodniczkom!
Opiekunem zespołu był p. Tomasz Madurajski.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!