Szkolni medaliści, czyli podsumowanie I semestru
30 stycznia odbył się apel podsumowujący osiągnięcia naszych uczniów w I semestrze roku szkolnego 2025/2026. Wielu uczniów otrzymało medale za uzyskanie wysokich wyników w nauce oraz bardzo dobrego lub wzorowego zachowania. Wręczenia medali dokonała pani dyrektor Małgorzata Suchomska w asyście przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Wiktorii Jabłońskiej. Natomiast najwyższą średnią w szkole uzyskała kl. IV (średnia 4,27) i to ona otrzymała puchar przechodni.
Lista wyróżnionych:
Oddział 0 a – Adrian Opas
Oddział 0 b – Igor Kołodyński
Kl. I – Łucja Szwajca i Hanna Goś
Kl. II – Mikołaj Wojciechowski i Katarzyna Gburek
Kl. III – Emilia Melin i Maria Mojzesowicz
Kl. IV – Bartosz Turek
Kl. V – Hubert Wojciechowski
Kl. VI – Agata Wydef
Kl. VII – Maria Gregorczyk
Kl. VIII a – Nadia Bajno
Kl. VIII b – Olimpia Śniegowska
Gratulujemy nagrodzonym i życzymy wszystkim uczniom radości ze zdobywania wiedzy oraz wielu sukcesów w II semestrze!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!