Logo SP w Wąwelnie

Szkolni medaliści, czyli podsumowanie I semestru

Ocena 0/5

30 stycznia odbył się apel podsumowujący osiągnięcia naszych uczniów w I semestrze roku szkolnego 2025/2026. Wielu uczniów otrzymało medale za uzyskanie wysokich wyników w nauce oraz bardzo dobrego lub wzorowego zachowania. Wręczenia medali dokonała pani dyrektor Małgorzata Suchomska w asyście przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Wiktorii Jabłońskiej. Natomiast najwyższą średnią w szkole uzyskała kl. IV (średnia 4,27) i to ona otrzymała puchar przechodni.

Lista wyróżnionych:
Oddział 0 a – Adrian Opas
Oddział 0 b – Igor Kołodyński
Kl. I – Łucja SzwajcaHanna Goś
Kl. II –  Mikołaj WojciechowskiKatarzyna Gburek
Kl. III – Emilia MelinMaria Mojzesowicz
Kl. IV – Bartosz Turek
Kl. V – Hubert Wojciechowski
Kl. VI – Agata Wydef
Kl. VII – Maria Gregorczyk
Kl. VIII a – Nadia Bajno
Kl. VIII b – Olimpia Śniegowska

Gratulujemy nagrodzonym  i życzymy wszystkim uczniom radości ze zdobywania wiedzy oraz wielu sukcesów w II semestrze!

Galeria zdjęć

IMG20260130093813 IMG20260130093814 IMG20260130094327 IMG20260130095002 IMG20260130095010 IMG20260130095027 IMG20260130095038 IMG20260130095045 IMG20260130095110 IMG20260130095123 IMG20260130095138 IMG20260130095148 IMG20260130095156 IMG20260130095205 IMG20260130095218 IMG20260130095232 IMG20260130095241 IMG20260130095254 IMG20260130095255 IMG20260130095505 IMG20260130095545 IMG20260130095655 IMG20260130095732 IMG20260130095733 IMG20260130095734 IMG20260130095735 IMG20260130095736 IMG20260130095852 IMG20260130095906 IMG20260130095913 IMG20260130095919 IMG20260130095933 IMG20260130100728 IMG20260130100744
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności