"Tydzień dla bezpieczeństwa" - wizyta funkcjonariuszy policji w naszej szkole
W poniedziałek, 23 czerwca, uczniowie kl. 0-8 Szkoły Podstawowej w Wąwelnie uczestniczyli w spotkaniach z funkcjonariuszami policji w ramach ogólnopolskiej akcji "Tydzień dla bezpieczeństwa". Hasło akcji obejmuje szerokie spektrum działań profilaktycznych i edukacyjnych dotyczących bezpieczeństwa dzieci w szkole oraz poza nią. Podczas pogadanki uczniowie dowiedzieli się, jak bezpiecznie spędzać czas latem - nad wodą, na drodze i w sieci. Poruszony został także temat hejtu w Internecie i zasad kulturalnego zachowania online.
Dziękujemy funkcjonariuszom: asp. sztab. Michałowi Czerwińskiemu oraz mł. asp. Łukaszowi Jankowskiemu za wartościowe wskazówki i pouczającą rozmowę.
pedagog Agnieszka Szymańska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!