Udział w gminnych obchodach Święta Niepodległości
11 listopada 2024 r. delegacja Szkoły Podstawowej im. M. Droboszewskiego w Wąwelnie wzięła udział we mszy świętej upamiętniającej 106. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie naszej szkoły przypinali przygotowane wcześniej okazyjne kotyliony mieszkańcom i zaproszonym gościom. We mszy udział wzięły poczty sztandarowe i flagowe: SP w Sośnie, SP w Przepałkowie, SP w Wąwelnie.
Nasza szkoła była reprezentowana przez panią dyrektor Małgorzatę Suchomską, opiekuna Samorządu Uczniowskiego p. Ewę Czepluch oraz uczniów wchodzących w skład pocztu sztandarowego: Jakuba Melina, Nadię Bajno i Maję Raźną.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!