Logo SP w Wąwelnie

Udział w gminnych obchodach Święta Niepodległości

Ocena 0/5

11 listopada 2024 r. delegacja Szkoły Podstawowej im. M. Droboszewskiego w Wąwelnie wzięła udział we mszy świętej upamiętniającej 106. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie naszej szkoły przypinali przygotowane wcześniej okazyjne kotyliony mieszkańcom i zaproszonym gościom. We mszy udział wzięły poczty sztandarowe i flagowe: SP w Sośnie, SP w Przepałkowie, SP w Wąwelnie.

Nasza szkoła była reprezentowana przez panią dyrektor Małgorzatę Suchomską, opiekuna Samorządu Uczniowskiego p. Ewę Czepluch oraz uczniów wchodzących w skład pocztu sztandarowego: Jakuba Melina, Nadię BajnoMaję Raźną.

Galeria zdjęć

IMG-20241111-WA0000 IMG-20241111-WA0001 IMG-20241111-WA0002 IMG-20241111-WA0004 IMG-20241111-WA0005 IMG-20241111-WA0007
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności