W poszukiwaniu jesieni
26 września dzieci z grupy 0a wyruszyły na spacer w celu poszukiwania oznak jesieni oraz jej wspaniałych darów. Po drodze uczyły się nazw drzew i zbierały ich owoce: kasztany, skrzydlaki, jarzębinę oraz orzechy włoskie. Po powrocie przedszkolaki posegregowały zebrane skarby i umieściły na honorowym miejscu w przedszkolnym kąciku przyrody. Podczas spaceru bystre oczka naszych małych przyrodników odnalazły norę borsuka, co sprawiło im wiele radości. Oby pani jesień była łaskawa i uraczyła nas ładną pogodą, gdyż dzieci nie mogą już doczekać się kolejnych wypraw.
A. Szydłowska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!