Logo SP w Wąwelnie

Wycieczka integracyjna SKMW

Ocena 0/5

19 maja 2025 r. wolontariusze wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Bydgoszczy. Dzień rozpoczęli aktywnie w Centrum Spinaczkowym "Spider", gdzie mogli zmierzyć się ze swoim strachem podczas wspinania się na ściance wspinaczkowej o różnej wysokości. Wolontariusze wykazali się wielką odwagą, pokonali swoje lęki i chętnie wspinali się ku górze. Była to wspaniała przygoda! Dla większości był to pierwszy raz i już planują kolejny pobyt w tym atrakcyjnym miejscu.

Następnie grupa udała się do Galerii Focus. Tam wolontariusze spędzili czas na wspólnych zakupach, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ostatnim punktem wycieczki było kino. Film pt. "Dziadku wiejemy" wzbudził wiele emocji. Ukazana historia była wspaniałą lekcją przyjaźni i miłości pokoleniowej. Fabuła filmu ukazała, jak ważna w życiu są rodzina i prawda, a także uświadomiła zebranym, jak można razem przezwyciężyć trudne chwile. Dzieci wróciły zmęczone, ale uśmiechnięte i zadowolone. Takie wyjazdy to niewątpliwie doskonała okazja do integracji i zachęta do spędzania aktywnie wolnego czasu.

Opiekunami podczas wycieczki były panie: Marzena Sabiniarz, Teresa Grolewska, Jagoda Belter oraz Beata Kwiecińska

Galeria zdjęć

IMG-20250521-WA0004 IMG-20250521-WA0005 IMG-20250521-WA0006 IMG-20250521-WA0007 IMG-20250521-WA0008 IMG-20250521-WA0009 IMG-20250521-WA0010 IMG-20250521-WA0011 IMG-20250521-WA0012 IMG-20250521-WA0013 IMG-20250521-WA0014 IMG-20250521-WA0015 IMG-20250521-WA0016 IMG-20250521-WA0017 IMG-20250521-WA0018 IMG-20250521-WA0020 IMG-20250521-WA0021 IMG-20250521-WA0022 IMG-20250521-WA0023 IMG-20250521-WA0024 IMG-20250521-WA0025 IMG-20250521-WA0026
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności