Wyjazd na basen „Naquarius”
27 października 2025 r. chętni uczniowie kl. 4-8 wybrali się na krytą pływalnię „Naquarius” w Nakle nad Notecią. Po przyjeździe na miejsce wszyscy przebrali się w stroje kąpielowe i przeszli krótką odprawę dotyczącą zasad bezpieczeństwa. Następnie nasi uczniowie mogli skorzystać z jacuzzi, zjeżdżalni, małego basenu i toru pływackiego. Po wodnych harcach przyszedł czas na posiłek i drobne zakupu w nakielskim Aura Park. Wszyscy wrócili z wyjazdu w radosnym nastroju. Niewątpliwie wycieczka na basen była świetną okazją zarówno do zabawy, jak i integracji.
K. Raźna-Rachwalska, J. Zielonka, J. Belter


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!