Logo SP w Wąwelnie

Wyjazd na basen „Naquarius”

Ocena 0/5

27 października 2025 r. chętni uczniowie kl. 4-8 wybrali się na krytą pływalnię „Naquarius” w Nakle nad Notecią. Po przyjeździe na miejsce wszyscy przebrali się w stroje kąpielowe i przeszli krótką odprawę dotyczącą zasad bezpieczeństwa. Następnie nasi uczniowie mogli skorzystać z jacuzzi, zjeżdżalni, małego basenu i toru pływackiego. Po wodnych harcach przyszedł czas na posiłek i drobne zakupu w nakielskim Aura Park. Wszyscy wrócili z wyjazdu w radosnym nastroju. Niewątpliwie wycieczka na basen była świetną okazją zarówno do zabawy, jak i integracji.

K. Raźna-Rachwalska, J. Zielonka, J. Belter

Galeria zdjęć

IMG20251027094445 IMG20251027094446 IMG20251027094545 IMG20251027094604 IMG20251027094647 IMG20251027094714 IMG20251027094734 IMG20251027094822 IMG20251027094934 IMG20251027094935 IMG20251027094936 IMG20251027094938 IMG20251027095026 IMG20251027095151 IMG20251027095310 IMG20251027095319 IMG20251027095335 IMG20251027095341 IMG20251027095416 IMG20251027095417 IMG20251027095419 IMG20251027095900 IMG20251027100023 IMG20251027100057 IMG20251027100117 IMG20251027100129_01 IMG20251027100306 IMG20251027100400 IMG20251027100416 IMG20251027100443 IMG20251027100522 IMG20251027100523 IMG20251027100608 IMG20251027100644 IMG20251027100728 IMG20251027100749 IMG20251027101107 IMG20251027101108 IMG20251027101109 IMG20251027101110 IMG20251027101231 IMG20251027101245 IMG20251027101301 IMG20251027101326 IMG20251027101338 IMG20251027101414 IMG20251027101425 IMG20251027101524 IMG20251027102851 IMG20251027103046 IMG20251027103214 IMG20251027104508 IMG20251027104528 IMG20251027104627 IMG20251027104637 IMG20251027104646 IMG20251027104647 IMG20251027104648 IMG20251027104649 IMG20251027104650
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności