Zabawa andrzejkowa kl. 4-8
27 listopada uczniowie kl. 4-8 mieli okazję przenieść się w magiczny świat wróżb andrzejkowych. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowano stoiska z wróżbami oraz tradycyjne lanie wosku. Powodzeniem cieszyła się również specjalnie przygotowana dekoracyjna ścianka, przy której zainteresowani mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Nie zabrakło też tańców w rytmie największych przebojów. W trakcie całej imprezy panowała radosna atmosfera, dzięki której wszyscy mogli poczuć wyjątkowy andrzejkowy klimat.
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!