Zabawa andrzejkowa
W naszej szkole zapanowała magiczna atmosfera! A wszystko to za sprawą andrzejek. Dla naszych uczniów tegoroczne andrzejki były dniem radosnych zabaw i wróżb, w których mogli poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowano stoiska z wróżbami oraz dyskotekę. Nie zabrakło też tradycyjnego lania wosku. Wróżby przeplatane były tańcami przy skocznej muzyce. Zabawa andrzejkowa była pełna radości i uśmiechu!
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!