Czy to miś, czy to sen? W grupach przedszkolnych misiowy królował dzień!
25 listopada w naszych oddziałach przedszkolnych odbyły się radosne obchody Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyniosły swoje ulubione pluszaki, które towarzyszyły im podczas wspólnej zabawy. Przedszkolaki poznały bajkowe misie, rozpoznawały bohaterów znanych opowieści i brały udział w wesołych zabawach tematycznych. Nie zabrakło również słodkiej niespodzianki – dzieci miały okazję posmakować miodu jak Kubuś Puchatek. Na zakończenie wykonały własne, piękne prace plastyczne przedstawiające misie. Był to dzień pełen uśmiechu, radości i niezapomnianych wrażeń.
A. Szydłowska, K. Bajor

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!