Logo SP w Wąwelnie

Dzień Bezpiecznego Internetu. Bądź z innej bajki

Ocena 0/5

Uczniowie kl. IV na lekcji języka polskiego dowiedzieli się, czym są hejt w sieci, fomo, patostreaming, grooming i jakie inne zagrożenia mogą na nich czyhać w wirtualnym świecie. W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI) czwartoklasiści uczestniczyli w ogólnopolskiej kampanii „Bądź z innej bajki”, której celem jest uświadomienie im, że zagrożenia, z którymi mogą zetknąć się w wirtualnym świecie są równie prawdziwe, jak te w świecie realnym. Kampania jest realizowana przez Ministerstwo Cyfryzacji i Państwowy Instytut Badawczy NASK we współpracy ze Stowarzyszeniem Góry Kultury – zwycięzcą konkursu pt. „(Nie)Bezpieczni w sieci – konkurs dla NGO na najlepszą kampanię edukacyjną”.

Anna Czyżak-Skowrońska

Galeria zdjęć

20260216_081456 20260216_081528 20260216_082059
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności