Finał ogólnopolskiej kampanii „Dzieciństwo bez Przemocy”
19 listopada w naszej szkole było kolorowo i radośnie! Uczniowie, nauczyciele, pracownicy byli ubrani na czerwono, aby symbolicznie wesprzeć Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Przemocy wobec Dzieci i przypomnieć, jak ważna jest reakcja na każdą formę krzywdzenia najmłodszych. Wyjątkowość tego dnia podkreślały również czerwone serca porozwieszane na szkolnych korytarzach.
O godz. 17.00 nasza szkoła rozświetliła się na czerwono, co było symbolem naszej solidarności i zaangażowania w budowanie świata, w którym dzieciństwo jest pełne mocy, a nie przemocy. Odbył się również przemarsz ulicami Wąwelna z czerwonymi balonami w rękach. Podświetlenie było finałem ogólnopolskiej kampanii „Dzieciństwo bez Przemocy” organizowanej przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.
Pamiętajmy, razem możemy budować świat, w którym każde dziecko dorasta w atmosferze miłości i szacunku!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!