Logo SP w Wąwelnie

Finał ogólnopolskiej kampanii „Dzieciństwo bez Przemocy”

Ocena 0/5

19 listopada w naszej szkole było kolorowo i radośnie! Uczniowie, nauczyciele, pracownicy byli ubrani na czerwono, aby symbolicznie wesprzeć Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Przemocy wobec Dzieci i przypomnieć, jak ważna jest reakcja na każdą formę krzywdzenia najmłodszych. Wyjątkowość tego dnia podkreślały również czerwone serca porozwieszane na szkolnych korytarzach.

O godz. 17.00 nasza szkoła rozświetliła się na czerwono, co było symbolem naszej solidarności i zaangażowania w budowanie świata, w którym dzieciństwo jest pełne mocy, a nie przemocy. Odbył się również przemarsz ulicami Wąwelna z czerwonymi balonami w rękach. Podświetlenie było finałem ogólnopolskiej kampanii „Dzieciństwo bez Przemocy” organizowanej przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

Pamiętajmy, razem możemy budować świat, w którym każde dziecko dorasta w atmosferze miłości i szacunku!

 

Galeria zdjęć

IMG-20251119-WA00611 IMG-20251119-WA00612 IMG-20251120-WA0005 IMG-20251119-WA00613 IMG-20251119-WA00615 IMG-20251119-WA00616 IMG-20251119-WA00617 IMG-20251119-WA00618 IMG-20251119-WA006110 IMG-20251120-WA0009 IMG-20251119-WA006111 IMG-20251119-WA006112 IMG-20251119-WA00619 IMG20251120091251 IMG-20251119-WA006113 IMG-20251119-WA006114 IMG-20251119-WA006115 IMG-20251119-WA006116
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności