Kl. 8 na lodowisku i w kinie
30 września uczniowie kl. 8 wyjechali na lodowisko Torbyd w Bydgoszczy i do kina Cinema City na film pt. "Mój przyjaciel pingwin". Celem wycieczki było doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, aktywne spędzenie wolnego czasu, kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez odbiór sztuki filmowej i dobra zabawa. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom i bawili się przy tym znakomicie. Po tych zmaganiach udali się na seans, który dostarczył im wielu niezapomnianych przeżyć. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia niezwykłej przyjaźni między człowiekiem i małym pingwinkiem poruszyła serca ósmoklasistów. Zrelaksowani, odprężeni i w doskonałych nastrojach wrócili do swoich domów.
T. Grolewska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!