Logo SP w Wąwelnie

Kl. 8 na lodowisku i w kinie

Ocena 0/5

30 września uczniowie kl. 8 wyjechali na lodowisko Torbyd w Bydgoszczy i do kina Cinema City na film pt. "Mój przyjaciel pingwin". Celem wycieczki było doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, aktywne spędzenie wolnego czasu, kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez odbiór sztuki filmowej i dobra zabawa. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom i bawili się przy tym znakomicie. Po tych zmaganiach udali się na seans, który dostarczył im wielu niezapomnianych przeżyć. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia niezwykłej przyjaźni między człowiekiem i małym pingwinkiem poruszyła serca ósmoklasistów. Zrelaksowani, odprężeni i w doskonałych nastrojach wrócili do swoich domów.

T. Grolewska

Galeria zdjęć

01_IMG-20240930-WA0001 02_IMG-20240930-WA0018 03_IMG-20240930-WA0019 04_IMG-20240930-WA0002 05_IMG-20240930-WA0004 06_IMG-20240930-WA0017 07_IMG-20240930-WA0016 08_IMG-20240930-WA0005 09_IMG-20240930-WA0006 10_IMG-20240930-WA0014 11_IMG-20240930-WA0007 12_IMG-20240930-WA0008 13_IMG-20240930-WA0010 14_IMG-20240930-WA0011 15_IMG-20240930-WA0013 16_IMG-20240930-WA0012 17_IMG-20240930-WA0015
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności