Mikołajki jak z bajki
Przedszkolaki z gr. 0a w mikołajki świętowały na całego. Najpierw czekały na świętego Mikołaja, który przez nikogo niezauważony oknem wszedł do sali i zostawił dla nich upominki. Potem gościły p. Annę Czyżak-Skowrońską, która postarała się, by mikołajki były jak z bajki - przeczytała im opowiadanie pt. „Tuż przed Gwiazdką” Barbary Supeł i Marty Koshulinskiej. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały, ile pracy przed świętami mają na biegunie północnym elfy i skrzaty, następnie z entuzjazmem udzielały odpowiedzi na świąteczne zagadki, a na koniec usiadły przy stolikach, by pokolorować gwiazdora, renifery, choinki, gwiazdeczki i bombki. Na pożegnanie obdarowały p. Anię mikołajkowym upominkiem.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!