„Mistrz Pięknego Czytania”
W ramach Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania w naszej szkole odbył się konkurs o tytuł „Mistrza Pięknego Czytania” skierowany do uczniów kl. VII. Celem konkursu było rozwijanie pasji i zainteresowań czytelniczych oraz zachęcenie do zdrowego współzawodnictwa.
Komisja konkursowa oceniała nie tylko płynność i poprawność czytania, ale również interpretację tekstu. Siódmoklasiści prezentowali wysoki poziom przygotowania do konkursu. Po wysłuchaniu uczniowskich prezentacji zwyciężczynią i zdobywczynią tytułu „Mistrza Pięknego Czytania” została Olimpia Śniegowska z kl. VII b, natomiast wicemistrzynią - Nadia Bajno z kl. VII a.
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie i życzymy czerpania wielu przyjemności z czytania książek!
A. Czyżak-Skowrońska, J. Zielonka


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!