Logo SP w Wąwelnie

„Mistrz Pięknego Czytania”

Ocena 0/5

W ramach Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania w naszej szkole odbył się konkurs o tytuł „Mistrza Pięknego Czytania” skierowany do uczniów kl. VII. Celem konkursu było rozwijanie pasji i zainteresowań czytelniczych oraz zachęcenie do zdrowego współzawodnictwa.

Komisja konkursowa oceniała nie tylko płynność i poprawność czytania, ale również interpretację tekstu. Siódmoklasiści prezentowali wysoki poziom przygotowania do konkursu. Po wysłuchaniu uczniowskich prezentacji zwyciężczynią i zdobywczynią tytułu „Mistrza Pięknego Czytania” została Olimpia Śniegowska z kl. VII b, natomiast wicemistrzynią - Nadia Bajno z kl. VII a.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie i życzymy czerpania wielu przyjemności z czytania książek!

A. Czyżak-Skowrońska, J. Zielonka

Galeria zdjęć

IMG20241003085508 IMG20241003085828 IMG20241003090052 IMG20241003090558 IMG20241003090901 IMG20241003091225 IMG20241003091757 IMG20241003093118 IMG20241003093207
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności