Logo SP w Wąwelnie

Nasze zimowe miasteczko

Ocena 0/5

Uczniowie kl. 6 przygotowali przepiękną gazetkę przedstawiającą zimowe miasteczko. Każdy z szóstoklasistów przyniósł samodzielnie namalowany przez siebie świąteczny domek, by stworzyć gazetkę wprowadzającą w ten magiczny nastrój świąt Bożego Narodzenia. Podziwiając efekty swojej pracy, uczniowie doszli do wniosku, że gdyby nie wspólne działanie, to efekty nie byłyby tak spektakularne. Czyli cele: integracja, dostrzeżenie przez młodzież, że jesteśmy jedną drużyną i każdy z nas jest jak element układanki - zostały osiągnięte.

Anna Czyżak-Skowrońska

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności