Logo SP w Wąwelnie

„Nie uda nam się mieć wszystkiego na raz. Coś kończy się, żeby coś mogło trwać!”

Ocena 0/5

I nadszedł ten wyjątkowy dzień…

Nasi ósmoklasiści stali się absolwentami Szkoły Podstawowej im. M. Droboszewskiego w Wąwelnie. 20 czerwca przyszedł czas na pożegnanie, podziękowanie, piosenki, ostatni występ przed szkolną społecznością. Było poważnie, wzruszająco, a także bardzo zabawnie – bo przecież humor jest najwspanialszą przyprawą w uczcie życia. Słowa pożegnania do absolwentów skierowała pani dyrektor Małgorzata Suchomska. Wychowawczyni klasy p. Joanna Zielonka wręczyła nagrody książkowe wyróżniającym się uczennicom. Nie zabrakło również imiennych podziękowań dla uczniów i rodziców. Tradycyjnie ósmoklasiści zostali też pożegnani przez swoich młodszych kolegów z kl. VII, którzy zadedykowali im piosenki oraz wręczyli upominki. Łez nie brakowało.

W sercu być może żal za tym, co już nie wróci, za koleżanką z ławki, kolegą z innej klasy, może za ulubionym nauczycielem. Na szczęście każdy koniec jest początkiem czegoś nowego. Każde zakończenie daje szanse na przeżycie czegoś dotąd nieznanego. Na koniec pozostaje nam powiedzieć tylko…

Drodzy Absolwenci! Żyjcie tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniajcie każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerpcie energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukajcie w sobie siły i entuzjazmu. Próbujcie życia i układajcie je w swój własny sposób. Żyjcie najpiękniej jak umiecie!

Galeria zdjęć

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 90_1 91 92 93 96 97 98 99 100 101
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności