Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”
20 marca 2026 r. odbyły się gminne eliminacje OTWP „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Nasi uczniowie popisali się wiedzą pożarniczą i zajęli czołowe miejsca.
I grupa (uczniowie kl. I-IV):
I miejsce Hanna Zielińska
II miejsce Wiktoria Śniegowska
II grupa (uczniowie kl. V-VIII):
I miejsce Agata Wanderska
II miejsce Sara Hippler
Uczennice będą reprezentowały naszą gminę na szczeblu powiatowym.
Bardzo serdecznie dziękujemy druhowi Dariuszowi Kowalczykowi za przygotowanie naszych uczniów do konkursu.
M. Suchomska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!