Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2024
Wiemy już, kto zasili szeregi Samorządu Szkolnego.
Wybory Samorządu Uczniowskiego poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania. Następnie zaprezentowali się na forum szkoły. Głosowanie było tajne. Uprawnieni do głosowania byli uczniowie kl. 3-8, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 9 kandydatów. Komisja wyborcza czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania.
Po podliczeniu głosów wszystko stało się jasne. Nowy skład Samorządu Uczniowskiego jest następujący:
Przewodnicząca – Maja Giersz kl. 8
Zastępcy – Wiktoria Jabłońska kl. 7b i Alicja Kistowska kl. 6
Pozostały osoby, które startowały w wyborach, tj. Lena Gregorczyk, Mateusz Kaniowski, Dominik Muszyński, Maria Gregorczyk, Maria Jasiek, Agata Ślepecka, będą czynnie uczestniczyć w pracach SU.
Nowo wybranym władzom i członkom SU gratulujemy oraz życzymy wielu inspirujących pomysłów, nieustającego entuzjazmu oraz kreatywności w działaniu na rzecz naszej społeczności szkolnej!
Opiekunowie SU

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!