Wyjazd kl. VI do kina
Szóstoklasiści 17 marca udali się do kina Helios w Bydgoszczy na film „Za duży na bajki 3”. Tym razem historia bohaterów dotyczyła hejtu w internecie, popularnego problemu wśród współczesnej młodzieży. To był mocny przekaz, bo inicjatorem hejtu na streamującej koleżance Delfinie był sam Waldi. Nie spodziewał się, że dołączą do niego inni i że przybierze on tak duże rozmiary. Delfina nie miała wsparcia w rodzinie, na szczęście wokół niej znaleźli się ludzie, którzy zauważyli problem i byli w stanie jej pomóc, dzięki czemu historia zakończyła się dobrze. Uczniowie kl. VI z uważnością przyjrzeli się problemowi hejtu i ceberprzemocy. Pełni wrażeń i radości z przyjemnie spędzonego czasu wolnego wrócili do swoich domów.
Jagoda Belter i Anna Czyżak-Skowrońska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!