Wyniki Szkolnego Konkursu Życzliwości
Z okazji Dnia Życzliwości z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole został zorganizowany konkurs na Maskotkę Życzliwości. Niełatwego zadania podjęło się czternastu śmiałków. Wykazali się oni dużą kreatywnością i zaangażowaniem. Jury miało naprawdę trudne zadanie, aby wybrać laureatów.
Wyniki:
I miejsce Agata Ślepecka kl. 5
II miejsce Igor Hippler kl. 5
III miejsce Barbara Brzezińska kl. 2
wyróżnienie – Lilianna Rzepecka kl. 3
Wszystkie prace przez ostatni tydzień można było podziwiać w holu głównym szkoły.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy nagrodzonym!
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!