Gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości
Jak co roku, nasza szkoła wzięła udział w gminnych obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Tegoroczne uroczystości miały wyjątkowy charakter i zgromadziły mieszkańców, delegacje, poczty sztandarowe oraz przedstawicieli instytucji i organizacji. Z dumą uczestniczyliśmy w tym ważnym wydarzeniu, oddając hołd wszystkim, którzy walczyli o wolność i niepodległość naszej ojczyzny. Naszą szkołę reprezentowała pani dyrektor Małgorzata Suchomska oraz nauczyciele – p. Joanna Kończyk i p. Joanna Zielonka, a także poczet sztandarowy w składzie: Nadia Bajno, Maja Raźna i Jakub Melin.
Zdjęcia: UG Sośno


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!