Logo SP w Wąwelnie

Gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości

Ocena 0/5

Jak co roku, nasza szkoła wzięła udział w gminnych obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Tegoroczne uroczystości miały wyjątkowy charakter i zgromadziły mieszkańców, delegacje, poczty sztandarowe oraz przedstawicieli instytucji i organizacji. Z dumą uczestniczyliśmy w tym ważnym wydarzeniu, oddając hołd wszystkim, którzy walczyli o wolność i niepodległość naszej ojczyzny. Naszą szkołę reprezentowała pani dyrektor Małgorzata Suchomska oraz nauczyciele – p. Joanna Kończyk i p. Joanna Zielonka, a także poczet sztandarowy w składzie: Nadia Bajno, Maja RaźnaJakub Melin.

Zdjęcia: UG Sośno

 

Galeria zdjęć

fotob-2931 fotob-2932 fotob-2933 fotob-2934 fotob-2935 fotob-2936 fotob-2937 fotob-2938
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności