Kochana Babciu, Kochany Dziadku! Dobrze, że jesteście!
17 stycznia 2025 r. uczniowie kl. 2 zaprosili do szkoły swoich dziadków i babcie z okazji ich święta. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Małgorzata Suchomska, która serdecznie przywitała przybyłych gości i zaprosiła wraz z wychowawczynią p. Bogumiłą Mądrzejewską na występ artystyczny. Dzieci opowiedziały poprzez recytację i śpiew piosenek o tym, jakie są ich babcie i dziadkowie. Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków, którzy obdarowali swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami i życzeniami.
Na koniec wszyscy zasiedli do stołów przy słodkim poczęstunku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości, wzruszeń oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków ukazały, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
Bogumiła Mądrzejewska, Agata Paradowska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!