Medale wręczone!
17 stycznia odbył się apel podsumowujący osiągnięcia naszych uczniów w I semestrze roku szkolnego 2024/2025. Wielu uczniów otrzymało medale za uzyskanie wysokich wyników w nauce oraz bardzo dobrego lub wzorowego zachowania. Natomiast najwyższą średnią w szkole uzyskała kl. IV (średnia 4,62) i to ona otrzymała puchar przechodni.
Lista wyróżnionych:
Oddział 0 a – Hanna Goś i Wojciech Turek
Oddział 0 b – Antoni Turek
Kl. I – Ewelina Krajewska i Katarzyna Gburek
Kl. II – Maria Mojzesowicz i Emilia Melin
Kl. III – Barbara Goś i Bartosz Turek
Kl. IV – Zofia Kołodyńska i Hubert Wojciechowski
Kl. V – Agata Wydef
Kl. VI – Maria Gregorczyk
Kl. VII a – Nadia Bajno
Kl. VII b – Agata Kończyk
Kl. VIII – Maja Giersz
Serdecznie gratulujemy! I życzymy wszystkim powodzenia w II semestrze!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!