Logo SP w Wąwelnie

Medale wręczone!

Ocena 0/5

17 stycznia odbył się apel podsumowujący osiągnięcia naszych uczniów w I semestrze roku szkolnego 2024/2025. Wielu uczniów otrzymało medale za uzyskanie wysokich wyników w nauce oraz bardzo dobrego lub wzorowego zachowania. Natomiast najwyższą średnią w szkole uzyskała kl. IV (średnia 4,62) i to ona otrzymała puchar przechodni.

Lista wyróżnionych:
Oddział 0 a – Hanna GośWojciech Turek
Oddział 0 b – Antoni Turek
Kl. I – Ewelina KrajewskaKatarzyna Gburek
Kl. II –  Maria MojzesowiczEmilia Melin
Kl. III – Barbara GośBartosz Turek
Kl. IV – Zofia KołodyńskaHubert Wojciechowski
Kl. V – Agata Wydef 
Kl. VI – Maria Gregorczyk
Kl. VII a – Nadia Bajno
Kl. VII b – Agata Kończyk
Kl. VIII – Maja Giersz

Serdecznie gratulujemy! I życzymy wszystkim powodzenia w II semestrze!

Galeria zdjęć

IMG_8130 IMG_8133 IMG_8134 IMG_8135 IMG_8136 IMG_8137 IMG_8138 IMG_8139 IMG_8140 IMG_8141 IMG_8144 IMG_8146 IMG_8149 IMG_8151 IMG_8155 IMG_8156 IMG_8158 IMG_8160 IMG_8162 IMG_8164 IMG_8166 IMG_8168 IMG_8169 IMG_8171 IMG_8173 IMG_8178 IMG_8180 IMG_8184 IMG_8185 IMG_8186 IMG_8189 IMG_8191 IMG_8192 IMG_8193 IMG_8194 IMG_8197
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności