Wyniki konkursu plastycznego dotyczącego Unii Europejskiej
W 2024 r. obchodziliśmy 20. rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny z zakresu wiedzy o Unii Europejskiej, którego organizatorem była nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie – Ewa Czepluch. Celem konkursu było rozwijanie wiedzy uczniów na temat historii Unii Europejskiej, zasadach jej funkcjonowania, a także roli, jaką odgrywa ona w kreowaniu współczesnego świata. Udział w konkursie miał wzmocnić w młodych ludziach poczucie przynależności do europejskiego kręgu kulturowego, uświadomić im, jak ważna jest obecność Polski w strukturach Unii Europejskiej oraz rozbudzić chęć aktywnego uczestnictwa w budowaniu zjednoczonej Europy.
Z radością ogłaszam wyniki konkursu:
I miejsce Maja Giersz kl. 8
II miejsce Lena Gregorczyk kl. 8
III miejsce Maria Gregorczyk kl. 6
Gratuluję!
Ewa Czepluch


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!