Konkurs „Aniołek na szczęście” rozstrzygnięty
W okresie świątecznym w naszej szkole odbył się konkurs techniczno-plastyczny pn. „Aniołek na szczęście”. Jego celem było przede wszystkim rozwijanie zainteresowań oraz kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych. Aniołka można było wykonać dowolną techniką. W wykonanych pracach można było zauważyć ogromną różnorodność. Uczniowie wykorzystali przeróżne materiały, przy czym wykazali się wielką pomysłowością. Aniołki umilały nam przedświąteczny czas, każdy mógł je podziwiać, wchodząc do szkoły. Niewątpliwie uczniowie włożyli ogrom pracy w wykonanie aniołków, ale jak to w konkursach bywa, nie wszyscy mogą wygrać. Niełatwe zadanie spoczywało na barkach jury, które musiało z wielu prac wybrać tylko kilka, które zostały nagrodzone. Komisja szczególną uwagę zwracała na samodzielność, pomysłowość oraz technikę, którą były wykonane aniołki.
Kategoria kl. 0-II:
I miejsce Kaja Raźna kl. 2
II miejsce Lilianna Rzepecka kl. 2
III miejsce Hanna Goś oddział 0a
Kategoria kl. III-V:
I miejsce Adam Paradowski kl. 5
II miejsce Zofia Kołodyńska kl. 4
III miejsce Bartosz Turek kl. 3
Kategoria kl. VI-VIII:
I miejsce Julita Giersz kl. 6
II miejsce Alicja Kistowska kl. 6
III miejsce Maja Giersz kl. 8
Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach techniczno-plastycznych.
Organizatorkami były panie: Beata Kwiecińska, Jagoda Belter oraz Agata Paradowska.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!