Logo SP w Wąwelnie

"W ptasiej stołówce"

Ocena 0/5

Drugoklasiści z wychowawcą postanowili pomóc ptakom przetrwać zimę. W szkolnym ogrodzie zawiesili na drzewach ptasie przysmaki, takie jak nasiona i  słoninka. Dzieci wiedzą, że zima to bardzo trudny czas dla ptaków i bez pomocy człowieka ciężko jest przetrwać zwierzętom surowe warunki. Uczniowie z radością obserwowali, jak ptaki zbliżają się do przygotowanych karmników. Dla drugoklasistów było to wspaniałe doświadczenie, a dla ptaków ogromny pożytek. Takie działanie to jednocześnie doskonała okazja do kształtowania u dzieci poczucia odpowiedzialności, obowiązkowości oraz wrażliwości na los zwierząt.

Galeria zdjęć

W ptasiej stołówce 7 W ptasiej stołówce 6 W ptasiej stołówce 5 W ptasiej stołówce 4 W ptasiej stołówce 3 W ptasiej stołówce 2 W ptasiej stołówce 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności